ГО “Центр дослідження та відродження Волині”

Книга «Ладомирія: Початок» доступна у продажі

Вийшла друком книга «Ладомирія: Початок». Це перша спільна робота українських письменників Олександра Бовкуна і Володимира Дзьобака у жанрі етнічного фентезі. Перед вами захоплива історія, яка відкриває завісу таємниці світу міфічних істот, деякі з яких знаходять прихисток в етнопарку «Ладомирія».

Цей твір занурить читача в неповторну атмосферу давніх казок та легенд, герої яких існують поряд з нами, у паралельному світі, що має назву «потойбіччя».

Місточком між реальним і духовними світами є люди, що мають певні здібності. Розуміючи, що відродити історичну спадщину України без допомоги невидимого світу творчому колективу осередку «Серпанок» буде важко, старий відьмак на ім’я Автоном вирішив показати звичайним людям світ потойбіччя.

Чи повірять йому колеги по роботі? Як вони поставляться до повідомлення про небезпеку, що чатує на осередок, ви дізнаєтеся, прочитавши цю книгу.

Жанр: етнічне фентезі. Об’єм: 208 сторінок. Формат: А5. Обкладинка: м’яка. Ціна – 320 грн. Телефон для замовлень – 099 364 65 14