ГО “Центр дослідження та відродження Волині”

«ЛАДОМИРІЯ» запрошує на виставку-продаж етнокостюмів у «Happy Mall»

У неділю, 14 травня, етнопарк «Ладомирія», ГО «Центр відродження та дослідження Волині» представлять відтворені українські вбрання кін. ХІХ – поч. ХХ ст. Старт виставки о 12-й годині у ТРЦ «Happy Mall» (м. Рівне, вул. Сергія Бачинського, 5).

Костюми можна буде не лише побачити, а й придбати. Адже вже у четвер, 18 травня, в Україні відзначатимуть День вишиванки. Виставка-продаж триватиме з 13 по 28 травня включно.

Під час відкриття виставки, яка відбудеться у День матері, 14 травня, гості на деякий час зможуть поринути у атмосферу українського свята під режисуванням Оксани Ігас. А заслужена артистка України Ніна Ніколаєва буде ведучою, гурт традиційного поліського співу «Ранкова роса» та півфіналістка вокального шоу «Голос країни» Галина Куришко даруватимуть настрій присутнім.

«Для відкриття виставки ми обрали дату 14 травня не випадково. Цьогоріч у цей день в Україні відзначають свято матері. Українські жінки славилися і досі славляться умілими руками, які виготовляють етновбрання. Хрестик за хрестиком, зима за зимою – і сорочки сину та донечці вишиті. Але не лише сорочки є складовими українського традиційного костюму: вбрання включає в себе багато елементів. Детальніше про етнострій розкажуть музейники «Ладомирії», – кажуть організатори.

То ж запрошуємо 14 травня, о 12 годині у ТРЦ «Happy Mall» на виставку-продаж етнокостюмів від «Ладомирії»! До зустрічі!