ГО “Центр дослідження та відродження Волині”

ЛЕСИН УНІВЕРСИТЕТ СПІВПРАЦЮВАТИМЕ З ЕТНОПАРКОМ «ЛАДОМИРІЯ»

Волинський національний університет імені Лесі Українки продовжує розширювати горизонти співпраці. 20 червня делегація ЗВО відвідала етнопарк «Ладомирія» у місті Радивилів на Рівненщині.

Участь у поїздці взяли ректор Університету Анатолій Цьось, проректори Юрій Громик і Наталія Благовірна, помічниця ректора Тетяна Роспопа, завідувачка кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Світлана Гаврилюк і начальник відділу інформаційної політики Андрій Мошкун.

На делегацію Лесиних людей очікував голова громадської організації «Центр дослідження і відродження Волині», керівник етноцентру «Ладомирія» Володимир Дзьобак, який особисто провів фахову екскурсію територією локації. Він розповів про цікавинки та тематичне наповнення експозицій, поділився концепцією подальшого розвитку й розбудови «Ладомирії».

Анатолій Цьось і Володимир Дзьобак обговорили деталі співробітництва, домовилися про наступну зустріч. Окрім цього, вони підписали меморандум про співпрацю, який включатиме організацію та проведення науково-практичних конференцій, методичних і навчальних семінарів, круглих столів, виконання спільних науково-дослідних робіт, організацію підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, проведення практик для студентів тощо.

«Ладомирія» – це мультиформатний культурний простір, який реалізовує проєкти з поширення та популяризації культурного коду українців. Серед діяльності ентопарку – дослідження культури, побуту, звичаїв і традицій Волині.

«Ладомирія» виборола перемогу в номінації «Регіональний прорив» найпрестижнішої туристичної премії країни Ukraine Tourism Awards 2021.