ГО “Центр дослідження та відродження Волині”

Рівнян запрошують на вечір напередодні Різдва у Ладомирії

У суботу, 23 грудня, о 17:00 год «Ладомирія» (м.Радивилів, вул.Шкільна,1) запрошує на вечір перед Різдвом на Волині. Ціна – 250 грн.

В етнопарку покажуть не лише підготовку до Різдва, святковий стіл і 12 страв, які за давньоволинськими рецептами приготують в «Аустерії», а “зануряться” в Різдво трішки глибше.

“Наша команда дослідила українську міфологію і вирішила розповісти, що ж відбувалося після того, коли українська родина вставала з-за столу після Святої вечері, та лишала пусті тарілки для померлих рідних. За переказами, у цей час в оселю приходили «домашні духи». Це міг бути пічник й інша нечиста сила. Ми познайомимо вас із міфічним втіленням «Долі-Недолі», яку зіграє заслужена артистка України Ніна Ніколаєва, персонажем «Щастя» буде співачка-фольклористка Галина Куришко, «Сприйю» представить співачка Марія Злата, а відомий мураліст та художник Костянтин Качановський стане на час вистави Буднітаєм. Господинею незмінно буде наша Людмила «Ладомирська». Ідея вистави належить нашому Володимиру Дзьобаку, а авторкою сценарію та режисеркою постановки є Оксана Ігас. Актори вистави – вихованці Театру Моди ARTMODELS. Звичайно, і куди ж без справжніх атрибутів українського Різдва – солом’яних павуків, дідухів, справжнього етновбрання та колядок”, – розповідають у “Ладомирії”.

Все це і ще більше цікавого буде 23 грудня о 17:00 годині під час театральної постановки «Вечір напередодні Різдва в Ладомирії».

Телефонуйте:

Мар’яна 0 (63) 950 98 19 (Lifecell) 
Наталія +380 (99) 364 65 14 (Vodafone)