ГО “Центр дослідження та відродження Волині”

У «Ладомирії» одружилися у 200-літній хаті

«Ладомирія» – місце, яке стало нашим! Саме так вчора, 23 лютого, під час укладання шлюбу в етнопарку «Ладомирія» сказали наречені Вадим та Людмила Коновалови. Родом вони з півдня України – Очакова, разом – давно, проте офіційно одружені не були. До узаконення стосунків їх підштовхнула… велика війна.

Він, Вадим, – штурман, помічник капітана, а тепер – захисник України, матрос Коновалов. Вона, Людмила, – вихователька у дитячому садочку. У 2022 році з двома дітьми змушена була виїхати в Польщу. Там підшукала роботу. І за оголошенням звернулася до Надії Волинець. яка виявилося родом з Радивилова Рівненської області.

«Підтримували кохані зв‘язок на відстані і дуже чекали зустрічі один з одним. Вадим запропонував одружитися Людмилі, а точніше, стати офіційно чоловіком та дружиною. Жінка поділилася секретом із пані Надією, хвилюючись, як організувати одруження. Остання задумалася і зателефонувала рідним додому, а ті, у свою чергу, нашій «ладомирівській» Людмилі Хороновській. І тут почалося…! Наречений Вадим приїхав спеціально у відпустку до коханої Людмили. Одружуватися вирішили в «Ладомирії»! Раптові ідеї мали сенс: нова українська сім‘я народилася в 200-літній хаті на території етнопарку «Ладомирія». У любов була «одягнена» вся наша етнорезиденція! Розписали молодят працівники РАГСу. Відбувалося дійство за національними традиціями! І навіть присутні гості-військовослужбовці встигли пустити вже нескупу чоловічу сльозу, відчуваючи радість за закоханих. Гостила весілля – «Аустерія»», – розповідає голова громадської організації «Центр дослідження та відродження Волині» Володимир Дзьобак.

«А «Ладомирія» – тепер місце, яке стало нашим!», – кажуть Коновалови. І обіцяють навідуватися туди щорічно.