ГО “Центр дослідження та відродження Волині”

У «Ладомирію» завітала відома українська письменниця Світлана Талан

Це українська письменниця, авторка романів в жанрі «реальних історій», відомих в Україні та за її межами, членкиня Національної спілки письменників України, золота письменниця України.

Світлана Талан ознайомилася із нашим етнопарком, посмакувала «Кавою по-Ладомирівськи» в «Аустерії» та надихнулася на написання нових творів. Пані Світлана зізналася, що такої смачної кави ще ніде не куштувала.

Письменниця побачила етновбрання, які відтворили майстрині «Ладомирії», а також зробила світлини на згадку. У Радивилові, зокрема, вона вже вдруге. Цього разу вона знову зустрілася із шанувальниками.

Її роман «Оголений нерв», написаний вже в окупації, можна назвати автобіографічним. За активну проукраїнську позицію, описану в цьому романі правду, окупаційна влада невизнаних республік внесла письменницю до розстрільних списків, її видання визначили як екстремістські, їй писали погрози в приватні повідомлення, намагались виманити з дому для розправи.

Відома авторка наразі мешкає у Миколаєві: понад рік тому, з початком повномасштабної війни, вона покинула свою домівку у Сєвєродонецьку, думаючи, на тиждень-другий.