ГО “Центр дослідження та відродження Волині”

У музей на Рівненщині завітала авторка книги, за якою знімали «Каву з кардамоном»

У етнопарку «Ладомирія» побувала Наталя Гурницька, відома українська письменниця, лауреатка літературної відзнаки «Золоті письменники України», авторка роману-бестселлера «Мелодія кави у тональності кардамону», за яким знято відому історичну драму «Кава з кардамоном».

Наталія Гурницька завітала в Радивилів в центральну міську бібліотеку, де мала творчу зустріч з читачами. Там письменниця презентувала свою нову книгу «Багряний колір вічності».

«Цей твір переплетений з історією «Мелодії кави в тональності кардамону». Ми вже встигли заглянути в нову книгу, рекомендуємо і вам, а ще трохи нам розповіла і сама Наталія Гурницька під час візиту до нашого етнопарку. Часові рамки кінця XIX-початку ХХ століття їй цікаві, як і нам. Саме такі герої зустрічаються на сторінках її книг, а у нас в «Ладомирії» відтворений побут того часу. Поділилася вона своїми творчими планами за чашкою кави в «Аустерії». Ми надихнулися творчістю пані Наталії, і знаєте, у нас з нею це взаємно! Привідкриємо завісу: Наталія Гурницька планує завітати в «Ладомирію» знову», – розповідають у музеї.