ГО “Центр дослідження та відродження Волині”

Військовий романтично освідчився коханій в етнопарку на Рівненщині

«Ладомирія» поєднала серця військового Валерія та художньої керівниці Рівненської обласної філармонії Руслани Варнави.

Про це розповідають на Fb-сторінці «Ладомирії».

«Чоловік вирішив зробити коханій пропозицію руки та серця в нашому етнопарку. Ми, почувши про це, відразу підтримали ідею. І відтворили під час екскурсії традиційне українське сватання. Майбутня наречена, до слова, ні про що не здогадувалася», – кажуть там.

Життєва історія нареченого Валерія не проста: чоловік – військовий, сам родом з Криму. Перебуваючи на Рівненщині на службі, познайомився з Русланою.

Спогади про зустріч з коханою переповідає сам:

«Ми познайомилися по-сучасному – в інтернеті. На перше побачення, як годиться, я прийшов з квітами. Вже тоді зрозумів, що закохався в Руслану. Довго не чекаючи, зізнався. Сказав, що нічого не чекаю у відповідь – просто хочу жити з почуттям любові до цієї жінки. Але Руслана відповіла почуттями взаємності. Тепер хочу, щоб вона йшла по життєвій дорозі разом зі мною».

Чоловік цікавиться етносом, тому хотів зробити пропозицію майбутній дружині у такому місці, яке б мало зв‘язок з історією. Обрав Ладомирію. Отож, і сватів засилали, і пісню українську заспівали наші місцеві артистки, і благословення молоді отримали. Його кохана в результаті сказала: «ТАК!». Святковою кавою вони посмакували в «Аустерії».

Але ж «легендою» для Руслани лишалася прогулянка етнопарком: тому, майбутні чоловік й дружина разом з іншими відвідувачами дізналися і про український побут та етновбрання кінця ХІХ ст.-поч.ХХ ст.


А ще – зробили світлини на пам‘ять. Адже після короткого часу перебування разом з коханою Русланою захисник Валерій невдовзі повертається на службу.