ГО “Центр дослідження та відродження Волині”

Подорож Ладомирією

Екскурсії в “Ладомирії” – це завжди цікаво, атмосферно та дуже-дуже пізнавально.

Під час півторагодинної екскурсії гості етнопарку проходять всі доступні локації:

  • скансен (музей під відкритим небом);
  • ткацька майстерня;
  • виставкова зала автентичного костюма;
  • воркшоп-простір;
  • аустерію.

У музеї під відкритим небом ви познайомитесь з архітектурою України ХІХ століття та оглянете побут домівок наших пращурів. Після цього відвідаєте ткацьку майстерню, дізнаєтесь про технології виготовлення тканини та одягу. У виставковій залі побачите десятки відтворених автентичних костюмів, а після цього зможете і приміряти дещо з вбрання, і, під наглядом наших екскурсоводів, спробувати себе в ролі ткалі, попрацювавши за справжнім верстатом.

Після насиченої подорожі ми запрошуємо всіх гостей до Аустерії – автентичної кав’ярні, де можна поласувати стравами, що були адаптовані з давніх, майже забутих рецептів волинян.

ЛадоКвест

Якщо ви любите не просто споглядати, а перетворювати будь що на захопливу гру – ЛадоКвест для вас.

Під час квесту, етнопарк стає полем для гри, в якій безліч загадок, здивувань та радості від знайдених відповідей.

ЛадоКвест цікавий як підліткам, так і дорослим, проте, відповідно, до особливостей та побажань екскурсійної групи, ми адаптуємо умови гри під учасників.

Олексій37 років
Read More
Відвідував Ладомирію вже двічі. Та і на другий раз було цікаво, як вперше, адже екскурсоводи завжди додають нове у свої розповіді.
Марина29 років
Read More
Я захоплююсь українською культурою та історією. І у Ладомирії вона ніби ожила переді мною. Цей надзвичайний одяг, майстрині, вибілені хати... Все як сто років тому!
Юлія12 років
Read More
Ми пішли в Ладомирію з класом. Я думала, що це буде нудна екскурсія, але мені дуже сподобалось. Я вперше попробувала поткати, а ще мені дуже сподобались вареники. Весь наш клас дуже задоволений!
Богдан Іванович62 роки
Read More
Я професійно займаюсь етнографією, і тому не міг пропустити нове місце в Україні, де можна наживо побачити різні артефакти, архітектуру, одяг. Мене приємно вразило, з якою відповідальністю організатори ставляться до кожної деталі, яку відтворюють. Чи то гудзик, чи то стріха на хаті. Велика повага і вдячність вам за цю важливу працю!
Previous
Next

Екскурсії