ГО “Центр дослідження та відродження Волині”

Книга «Історія великої Волині». ТОМ 1

850.00

Одним з напрямків діяльності «Центру дослідження і відродження Волині» є популяризація волинської історії. Якщо звернутись до історіографії проблеми, то остання розвідка, яка стосується цієї теми, датується 19 століттям. Тому Центром створено авторський колектив, який працює над написанням 5-томної «Історії Великої Волині» (від найдавніших часів до 1991 року). Роботи такого рівня не має жодна історико-етнографічна область України.

На сьогодні виданий нами перший том присвячений праісторії Волині, яку розкриває наука археологія, що реконструює найдавнішу людську добу на підставі залишків людської діяльності, віднайдених археологами. Власне на території Історичної Волині за тривалий час досліджено дуже багато курганів, городищ, поселень, що дало змогу ґрунтовно вивчити питання про життя на цих землях у найдавніші часи.

Авторський колектив 1 тому складається із провідних українських археологів та істориків ХХІ ст.: Катерини Бунятян, Леоніда Залізняка, Деонізія Козака, Юрія Кухарчука, Олександра Позіховського, Богдана Прищепи, Володимира Собчука, Ірини Ворончук (редактора).

Надзвичайно цінними у книзі є 283 ілюстрації та 8 широкоформатних вклейок із мапами, виготовлених «Українською картографічною групою» під керівництвом Ростислава Сосси. Тут цікаво і доступно подано інформацію про життя на теренах Волині від початку її заселення, з кінця раннього палеоліту, – до періоду ранніх слов’ян включно.

Схожі товари